Wodzirej to postać szczególna –
mistrz ceremonii dobrej zabawy!

Dzięki charyzmatycznemu przewodnikowi Twoi goście będą mogli w pełni delektować się rozrywką. Poznają proste kroki taneczne, stworzą barwne korowody, otrzymają kreatywne zadania i połączą się we wspólnym, donośnym śpiewaniu. A wszystko to – przy porywającej oprawie muzycznej, zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

STYLOWY OUTFIT

Gustowny frak, dżentelmeński cylinder i charakterystyczna laska… Od razu wiadomo, kto jest gospodarzem do spraw rozrywki i dobrego humoru!

ZACNE ROZRYWKI

Przez cały czas goście będą brać udział w niecodziennych konkurencjach. Przygotuj się na sporą dawkę śmiechu i animacje w dobrym tonie.

ŚPIEWY I HULANKI

Swawolić można do woli! Gromadne przyśpiewki zza stołów harmonijnie połączą się z biesiadnym nastrojem i parkietowymi popisami.

MAGICZNY KLIMAT

Profesjonalne, precyzyjne nagłośnienie, a do tego oświetlenie rodem z teatralnych scenografii… Niech magia chwili oddziałuje na zmysły!

Mistrz Wodzirej to dużo więcej niż prowadzenie zabaw i animacji:

  • Dbam o fenomenalną oprawę muzyczną, na bieżąco serwując Twoje ulubione utwory. Dzięki temu nie zatrudniasz dodatkowo DJ’a czy zespołu.
  • Czuwam nad kwestiami oświetlenia, by było ono nie tylko nastrojowe, ale też odpowiednie dla fotografów i kamerzystów. Możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać przepięknie.
  • Zapewniam precyzyjne, wielotorowe nagłośnienie, dzięki czemu dźwięki są czyste i doskonale słyszalne z różnych miejsc sali. Zero huczenia, brzęczenia czy akustycznych pogłosów.
  • Szanuję Twój zmysł estetyczny – wokół mojego miejsca pracy utrzymuję idealny porządek, a wszelkie kable maskuję dyskretnymi listwami. Możesz wybrać stanowisko rustykalne lub glamour, wpisujące się w klimat wesela.

Zobacz mnie w akcji! Zapraszam do galerii zdjęć.

Zrealizuj marzenie o weselnym balu z prawdziwego zdarzenia – Mistrz Wodzirej poprowadzi akcję zgodnie z planem

A może DJ Mościpan?

Wolisz zabawę w luźniejszej formie? Elegancko, jest taka możliwość!

Obejrzyj videoblog

Szykujesz się do ślubu? Poznaj praktyczne wskazówki dla Par Młodych.

YourSpecialDay - Wszelkie prawa zastrzeżone