DJ Mościpan: porywa muzyką, urzeka kulturą i spełnia marzenia o świetnej zabawie

Elegancki strój i nienaganne maniery sprawią, że Twoje wesele zyska niezwykły blask. Przygotuj się na parkietowe szaleństwo przy hitach z gorącej playlisty, skomponowanej zgodnie z upodobaniami Twoimi i gości. A do tego: kreatywne konferansjerskie zapowiedzi, taktownie porywające zabawy oraz wielka nauka odświętnych toastów!

ULUBIONE HITY

Współczesne przeboje, pop, R`n`b, a może szalone rytmy disco lat 70` 80` i 90`? To Ty decydujesz, w jakim rytmie chcesz przetańczyć tę noc! Wspólnie ustalimy weselną TOPlistę.

PERFEKCJA DŹWIĘKU

Nagłośnienie zostanie precyzyjnie dopasowane do warunków akustycznych sali. To zapewni czystość brzmień, a muzyka będzie doskonale słyszalna z każdego miejsca.

GRA ŚWIATEŁ

Profesjonalne oświetlenie wprowadzi magiczny klimat. Światła dynamicznie reagujące na to, co dzieje się na parkiecie sprawią, że każdy poczuje się jak gwiazda!

100% ENERGII

Nie samym tańcem człowiek się weseli! Goście wezmą też udział w ciekawych konkursach i nauczą się śpiewać donośne „100 lat Młodej Parze” Na wiele sposobów, ale zawsze od serca!

 DJ Mościpan – Twoje nowoczesne wesele na wysokim poziomie:

  • Porozmawiamy o muzyce, którą lubisz. Nie masz jasno określonego stylu? Skomponuję playlistę z największych hitów, przy których na pewno będziecie bawić się do utraty tchu.
  • Bazuję na solidnym doświadczeniu przy realizacji spektakli. Dzięki temu oprócz świetnej muzyki masz też gwarancję perfekcyjnego nagłośnienia i oświetlenia.
  • Korzystam z innowacyjnych osiągnięć techniki, pozwalających na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku i sterowanie urządzeniami. Co to oznacza? Mało kabli, dużo porządku, zero przestojów.
  • Moje stanowisko pracy jest bardzo estetyczne, dzięki czemu stanowi dodatkową ozdobę sali. Do wyboru masz dwie wersje – rustykalną lub glamour.

Zobacz mnie w akcji! Zapraszam do galerii zdjęć.

Organizujesz nowoczesne wesele? Połącz świetną muzykę, profesjonalne nagłośnienie i nastrojową grę świateł.

Mistrz Wodzirej – w sam raz na bal

Wesele jak z bajki i bal na 100 par… Potrzebujesz czarodzieja?

Obejrzyj videoblog

Szykujesz się do ślubu? Poznaj praktyczne wskazówki dla Par Młodych.

YourSpecialDay - Wszelkie prawa zastrzeżone